Головна » Інше » Виконком Львівської міськради затвердив Правила розміщення зовнішньої реклами

Виконком Львівської міськради затвердив Правила розміщення зовнішньої реклами

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 21 травня затвердив Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Львові.

Правила містять вимоги щодо подачі заявок та опис процедури отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у Львові, процедуру продовження та переоформлення дозволів на розміщення реклами, умови скасування дозволів, а також вимоги до зовнішньої реклами у Львова, зокрема, вимоги щодо дизайну, проектно-технічної документації для виготовлення рекламних конструкцій, щодо мови зовнішньої реклами тощо.

Рішення про затвердження Правил передбачає, що департамент містобудування Львівської міської ради повинен утворити робочу групу з питань реклами, яка має забезпечити розробку збірника примірників рекламних конструкцій і винести на розгляд виконкому упродовж найближчих двох місяців.

Крім того, згідно з рішенням, департамент економічної політики повинен продовжити терміни дії дозволів на розміщення дахових рекламних конструкцій у центрі міста до 31 грудня 2011 року.

Директор комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун поінформувала, що Правила пройшли тривале обговорення у співпраці з депутатським корпусом міськради.

За матеріалами: Galinfo.com.uaZaxid.netCity-adm.lviv.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...