Головна » Інше » У січні-квітні промисловість Львівщини скоротилась на 1,2%

У січні-квітні промисловість Львівщини скоротилась на 1,2%

У квітні 2010 року у Львівській області збільшились обсяги промислового виробництва порівняно з відповідним місяцем 2009 року і приріст становив 7,3%.

Про це повідомило ГУ статистики у Львівській області, передає «Вголос».

Зокрема, зросли обсяги у переробній промисловості на 7,3%, на підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води на 14,2%, у добувній промисловості обсяги зменшились на 1,1%.

Разом з тим, незважаючи на поліпшення ситуації у квітні, спад виробництва, допущений у попередні періоди, перекрити не вдалось і у січні-квітні 2010 року порівняно з січнем-квітнем 2009 року зниження становило 1,2%, (у січні-квітні 2009р. проти січня-квітня 2008р. – 26,7%), повідомляє статуправління.

При цьому, у добувній промисловості випуск промислової продукції збільшився на 3.7%, у переробній промисловості – на 0,1%, на підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води зменшився на 9,4%.

У переробній промисловості зростання обсягів виробництва до відповідного періоду попереднього року досягнуто на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 8,7%), з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів (на 7,9%), машинобудування (на 4,3%), з виробництва продуктів нафтоперероблення (на 2,2%), легкої промисловості (на 0,8%).

В усіх решти видах діяльності спостерігається поступове уповільнення темпів скорочення промислового виробництва, крім целюлозно-паперового виробництва.

Серед підприємств харчової промисловості найкраще спрацювали підприємства з перероблення та консервування овочів та фруктів, з виробництва олії та тваринних жирів; виробництва чаю та кави, з виробництва какао, шоколаду та цукристих кондитерських виробів; з виробництва мінеральних вод та безалкогольних напоїв, з виробництва м’яса та м’ясних продуктів.

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...