Головна » Інше » У Львові побільшало зон паркування

У Львові побільшало зон паркування

Минулого тижня кількість зон платного паркування у Львові збільшилась на 6 одиниць, і тепер в місті налічується 68 таких зон. 

Про це повідомила прес-служба міськради.

«Нові зони для паркування з’явилися на вул. Любінській, 102-104, на вул. Винниченка, 20а, на вул. Кн. Ольги, 114 біля Аквапарку, на вул. Манастирського, 2 біля Сихівського базару. Облаштовують зараз парковку на вул. Володимира Великого. На цих ділянках є орієнтовно 100 паркомісць», — розповів головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку Сергій Жук.

Зони паркування обслуговує назагал 51 оператор паркування.

З початку 2010 року до міського бюджету Львова від плати за паркування автотранспорту надійшло 1,028 млн. гривень.

Як відомо, у Львові плата за паркування становить 1 грн за 1 годину паркування, з якої 0,51 грн – збір за паркування, який надходить до міського бюджету, та 0,49 грн – послуги оператора, який забезпечує збір коштів за паркування.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, Львівська міськарада у квітні 2010 року оголосила конкурс на надання послуг з паркування автотранспорту на території міста, на який було винесено 24 зони паркування автотранспорту (у т.ч. згадані вище на Любінській, Винниченка, Кн. Ольги, Манастирського, Володимира Великого) та ще 4 зони паркування туристичного автотранспорту.

Перший етап конкурсу відбувся 14 травня, другий — 17 травня 2010 року.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...