Головна » Інше » Горбаль взяв участь у місячнику української економіки в Польщі

Горбаль взяв участь у місячнику української економіки в Польщі

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль взяв участь в Польсько-українському форумі, де обговорив тенденції співпраці між регіонами. 

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

«Цьогорічний форум проходить під гаслом «Інвестиції. Економіка. Транскордонне співробітництво» і є доброю нагодою для встановлення бізнесових контактів, обговорення нових тенденцій в співпраці між регіонами. Форум також адресований фірмам, які шукають нових можливостей співробітництва і розширення своїх контактів», — передає слова Горбаля прес-служба

«Переконаний, що ця подія надасть представникам економіки Львівщини спеціалізовані знання про встановлення співпраці із західним партнером, можливості своїх фірм, а також організацію бізнес-зустрічей в межах Біржі бізнесових партнерів», — наголосив львівський губернатор.

В рамках економічного форуму відбувається біржа проектів, учасники якої мають нагоду знайти партнера для свого проекту з використанням європейських фондів.

Польсько-український форум проходить 17-18 травня 2010 року у Любліні в межах місяця української економіки в Польщі.

До участі у Форумі запрошені представники п’яти регіонів Східної Польщі, одинадцяти регіонів України, а також партнерські регіони Любельщизни на Заході: Стирія (Австрія), Хайду-Біхар (Угорщина), Лотарингія (Франція), Західна Фландрія (Бельгія), Гелдерленд (Нідерланди).

Спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Василем Горбалем участь у Форумі беруть начальник Головного управління економіки Львівської ОДА Денис Шмигаль та начальник управління міжнародного співробітництва та євро інтеграції Лев Захарчишин.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...