Головна » Інше » Податкова написала «програму лояльності» для 70 підприємств Львівщини

Податкова написала «програму лояльності» для 70 підприємств Львівщини

Податкова Львівщини розробила проект своєрідної «програми лояльності» для 70 підприємств, які є найбільшими в області платниками податків. 

Як повідомив відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПА у Львівській області, проект основних засад податкового супроводження великих платників податків був презентований днями на зустрічі податківців із керівниками економічних служб суб’єктів господарювання, які мають статус великих платників податків, передає«Вголос».

Основна мета запропонованого проекту – підтримка і заохочення платників податків сумлінно виконувати свої зобов’язання перед бюджетом.

«Якщо великий платник податків своєчасно і в повному обсязі сплачує платежі, ми готові зробити реальні кроки назустріч йому», — зазначив під час зустрічі перший заступник голови львівської податкової Микола Князевич.

Зокрема, проектом передбачено запровадження індивідуального підходу до кожного такого підприємства, закріплення за ними досвідчених фахівців за напрямами адміністрування податків, а також першочергове надання роз’яснень, довідок, мінімізація часу на подання податкової звітності, на звірку розрахунків із бюджетом тощо.

Під час зустрічі також було обговорено шляхи оптимізації зустрічних перевірок.

За кількістю великих платників податків Львівщина займає 6 місце серед 27 регіонів України. У 2009  році до Зведеного бюджету Львівської області від 70 великих платників податків надійшло 1 815,1 млн. гривень платежів, що складає 32% від загальної суми податкових надходжень.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...