Головна » Інше » Експерти підтвердили, що ЛАЗи ламаються, бо за ними не дивляться

Експерти підтвердили, що ЛАЗи ламаються, бо за ними не дивляться

Фото: wikipedia.org

Автобуси ЛАЗ, які перебувають на балансі львівського АТП №1, вийшли з ладу через відсутність технічного обслуговування. 

Такі висновки надали представники німецької компанії «Deutz», які прибули до Львова для ремонту двигунів на автобусах ЛАЗ, що  експлуатує АТП №1, повідомила «Прибуток» прес-служба ЛАЗу.

Фахівці німецької компанії приїхали до Львова на прохання «Львівського автобусного заводу», щоб визначити причини блокування двигунів у автобусах ЛАЗ, що курсують у Львові.

Нагадаємо, в середу, 25 січня, на ЛАЗ доставили п’ять автобусів, які вийшли з ладу, для виправлення неполадок.

Представники «Deutz» за результатами проведеної перевірки цих автобусів встановили, що причиною їх несправностей є грубе порушення правил експлуатації.

Зокрема,  як зазначив спеціаліст сервісного центру німецької компанії Олександр Талабанюк, у автобусах не проходила заміна фільтрів, а в окремих випадках вони були взагалі відсутні.

Те, що Львів недбало ставиться до обслуговування автобусів, встановила і спеціальна комісія Львівського автобусного заводу, яка оглянула машини раніше, зазначили в прес-службі підприємства.

За словами генерального директора Львівського автобусного заводу Ігоря Мальця, двигуни в п’ятьох автобусах, які ремонтують на території ЛАЗу,  не вийшли з ладу, а просто заблоковані.

«У автобусах, які пройшли діагностику на території ЛАЗу, були виявлені серйозні порушення норм експлуатації. Фільтра паливної та масляної системи перебували у вкрай незадовільному стані. Коли ми злили масло з піддона двигуна, воно було аж чорного кольору. Відтак, через неправильну експлуатацію система контролю заблокувала двигун, щоб не допустити його поломки», — зазначив Ігор Малець.

Він додав, що усі транспортні засоби, які прибули на ЛАЗ, пройшли до 70 тис. км. пробігу. Відтак, машини уже  мали пройти  до семи технічних обслуговувань, однак не пройшли жодного.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...