Головна » Інше » «Кока Кола» купила ділянку у Львові за 2,404 млн. грн.

«Кока Кола» купила ділянку у Львові за 2,404 млн. грн.

Сьогодні на земельному аукціоні Львівській міськраді вдалося продати ділянку на вул. Городницькій, 43 за більш ніж 2,404 млн. гривень. 

Як повідомляє кореспондент Prybutok.com.ua, ділянку за 2 млн. 404 тис. 307 гривень і 40 копійок купила львівська філія компанії «Кока Кола Беверіджес Україна Лімітед».

Таким чином стартову ціну було перевищено на 687 тис. гривень, а мінімальну ціну продажу — на 324,627 тис. грн. з копійками.

За словами керівника юридичного відділу «Кока Коли» Олени Галкіної, на придбаній ділянці буде облаштовано під’їзд до вже існуючих на прилеглій території складів компанії.

«Можливо, в майбутньому щось там побудуємо», — додала вона.

Загалом аукціон тривав близько 3 хвилин.

За ділянку на Городницькій змагались двоє учасників. Коли ціна за неї дійшла до 2,404 млн. грн., другий учасник пригальмував. І як не намагалась ліцитатор  заохотити його до подальших торгів («А може подумаєте? Я бачу, у вас в очах от-от…»), він залишався непохитним. Відтак ділянка відійшла «Кока Колі».

Ділянка на Городницькій, 43 має площу 0,2910 га. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будинку з адміністративно-офісними приміщеннями і з підземними автостоянками.

Попередньо міськрада планувала на земаукціон 20 квітня 2010 року винести 13 ділянок, проте 12 з них зрештою було знято з торгів через відсутність заявок.

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...