Головна / Виробництво / У січні Fujikura запустить виробництво на Львівщині

У січні Fujikura запустить виробництво на Львівщині

Японська компанія Fujikura завершує пуско-налагоджувальні роботи на своєму підприємстві у Яворівському районі Львівської області, і вже в січні 2016 року на ньому стартує виробництво електричного устаткування для автомобілів.

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на підсумковій прес-конференції, передає прес-служба ЛОДА.

«Минулого тижня я оглянув підготовку до виробництва. Там вже встановили обладнання та готуються до запуску», — сказав Синютка.

Він зазначив, що завод Fujikura на Яворівщині є однією з найбільших інвестицій в область за останні роки: японці інвестують в нього близько 20 млн. євро та створять на підприємстві близько 3 тис. робочих місць.

Скільки працівників уже набрала Fujikura, невідомо. У компанії є акаунт на рекрутинговому порталі Rabota.ua, проте наразі жодної вакансії вона там на опублікувала.

Як відомо, у серпні 2015 року міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус повідомив, що Fujikura «близька до серйозної інвестиції у Львові».

x

Рекомендуємо

Роман Матис, начальник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації

Роман Матис: «Нам треба молитися, щоби до нас прийшли більш автоматизовані виробництва і довірили нам збірку чогось складнішого, ніж двокомпонентні сполучення»

Велике інтерв’ю з керівником управління інвестиційної політики Львівської ОДА про те, як ...