Головна / Інше / Квартироздавачі відбулися легким переляком

Квартироздавачі відбулися легким переляком

Податкова не проводила анонсований рейд по громадянах, які отримують дохід від здачі в найм житла. 

Про це повідомив заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Львівській області Юрій Романюк, передає «Вголос».

«Рейд не проводили, оскільки після 15 березня все-таки було надіслано ще повідомлення окремим категоріям платників по даній ситуації, які би мали задекларувати свої доходи. Фактично вони виконали свій конституційний обов’язок — добровільно прийшли подали декларацію. Тому потреба в такому рейді просто відпала сама собою», — сказав він.

Таким чином станом на 20 квітня 2010 року громадянами, які одержали дохід від здачі в найм житла, було подано 651 декларацію. Сума задекларованого доходу становить 5,9 млн. гривень.

Нагадаємо, станом на 15 березня 2010 р. податківці отримали лише 287 декларацій про доходи від громадян, які заробляють на здаванні квартир в оренду, а тому заявили про намір провести з 1 квітня рейд по квартироздавачах, які ще не задекларували доходи за 2009 рік.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...