Головна » Інше » Садовий сказав голландцям, куди їм йти зі своїми інвестиціями

Садовий сказав голландцям, куди їм йти зі своїми інвестиціями

Фото: city-adm.lviv.ua
Мер Львова Андрій Садовий (зліва) і посол Нідерландів Пітер Ян Волтерс

Готельний бізнес, ресторанний бізнес, ІТ, забудова нових територій під виробництво, новий виставковий комплекс — це ті сфери у Львові, які потребують інвестицій. 

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Королівства Нідерландів Пітером Яном Волтерсом, що відбулася в рамках візиту до Львова Нідерландської торгівельної місії у вівторок.

«Ми зацікавлені в інвестиціях з Голландії», — наголосив Андрій Садовий.

Пітер Ян Волтерс, в свою чергу, повідомив, що в складі місії до Львова прибули представники бізнесу, які зацікавлені вкладати сюди інвестиції. До сфери їхніх інтересів входять: текстиль, логістика, сільськогосподарська техніка, сільське господарство, легка, важка техніка, банківський сектор, розвиток нерухомості, управління відходами, споживча електроніка.

У коментарі журналістам дипломат повідомив, що зустрічався також із представниками Львівської облдержадміністрації. В ході тієї зустрічі, зокрема, обговорювалась можливість співпраці у напрямку розвитку велоруху на Львівщині.

«Ми зацікавлені тими можливостями, які нам пропонує Львів та область. З цієї причини ми організували торгову місію, яка об’єднує 21 компанію з метою розвитку торгівлі та інвестицій між Королівством Нідерландів та Україною», — резюмував Пітер Ян Волтерс.

Станом на 1 липня 2011 року прямі інвестиції з боку Нідерландів в економіку Львівської області  склали 13 мільйонів американських доларів (1% від загальної суми ПІІ за цей період).

Як повідомляв «Прибуток», з 19 до 22 вересня у Львові перебуває Нідерландська торгівельна місія на чолі з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів Пітером Яном Волтерсом.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...