Головна » Інше » У Львові чекають не дочекаються на 1 000 000 туристів

У Львові чекають не дочекаються на 1 000 000 туристів

Фото: ccipu.org

Міська влада Львова очікує, що 2011 року місто відвідає загалом 1 мільйон туристів. 

Про це повідомила в.о. начальника управління туризму Львівської міськради Галина Гриник на прес-конференції сьогодні, 19 вересня, передає «Вголос».

На її думку, це цілком реальна цифра, зважаючи на існуючу динаміку приросту.

За її словами, з початку 2011 року Львів уже відвідало близько 450 тис. туристів.

«У нас спостерігається 30%-40%-ий приріст з 2006 року. Тенденція зберігається і є всі передумови, щоб зростання відбувалось і надалі», — сказала вона.

Туристи все більше їдуть до Львова, бо завдяки розвитку інформаційної інфраструктури їм стало простіше організувати тут свій відпочинок. Покращилось транспортне сполучення та рівень обслуговування у готелях, зазначила Гриник.

Після введення в експлуатацію нового летовища, вважає чиновниця, до Львова прилітатимуть люди з країн, які раніше не були представлені в географії туристів.

Нагадаємо, на 1 мільйон туристів у Львові очікують вже не перший рік. Прогнозувалось, що цього рубежа місто досягне ще в 2009 році. Але тоді місто відвідало лише близько 560 тис. туристів. У 2010 році — близько 700 тисяч, за даними КУ «Інститут міста» (хоча міський голова Андрій Садовий говорив про «близько 1 мільйона»).

У травні 2010 року мер Львова на засіданні Ради регіонів заявив, що до 2015 року місто щороку прийматиме 5 млн. туристів.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...