Головна » Інше » Для дрібних перевізників у Львові скоро настане кінець світу

Для дрібних перевізників у Львові скоро настане кінець світу

Фото: marshrutka.org.ua

Дрібні перевізники будуть позбавлені можливості працювати у Львові після того, як у місті запровадять нову транспортну схему. 

Про це повідомила газета «Економічні відомості» з посиланням на одного з представників дрібних перевізників у статті під назвою «Львів’янам запропонують нові квитки».

Тому, на відміну від великих перевізників, вони проти нововведень.

«Звичайно, великим підприємствам це вигідно, а дрібні перевізники або не зможуть виконати всі необхідні умови конкурсів, або для них не залишиться вільних маршрутів. Я вже не кажу про те, що вільними залишаться тільки нерентабельні», — цитує видання анонімного перевізника.

Підприємець зазначив, що його підприємство розглядає можливість продажу автобусів або ж перейде на маршрути іншого міста.

Одним з головних нововведень нової транспортної схеми, яку розробили міжнародна компанія «Луїс Бергер» і вчені Національного університету «Львівська політехніка», стане скороченя кількості маршрутів міських маршрутних таксі з 74 до 46. Ще 40 маршруток пустять в об’їзд центру. Таким чином, у Львові буде шість радіальних комунальних маршрутів і 40 хордових, які виставлять на конкурс вже наприкінці жовтня 2011 року.

На радіальних маршрутах працюватимуть автобуси великої місткості, а на хордових — середньої.

При цьому кількість автобусів скоротиться з 750 до 590.

За новою схемою транспорт запрацює з січня 2012 року.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...