Головна » Інше » У центрі Львова скрутили звук

У центрі Львова скрутили звук

Фото: povstanec.com

Міська влада обмежила гучність звуку в центральній частині Львова. Більшість власників ресторанів це рішення схвалили. 

Про це пише «Комерсант Україна».

У п’ятницю виконавчий комітет Львівської міськради за ініціативою мера Андрія Садового затвердив постанову «Про акустичний режим в центральній частині міста». Згідно з цим документом, тепер акустичного режиму необхідно дотримуватись на центральній площі Ринок та прилеглих вулицях.

Заборона на перевищення рівня шуму діятиме цілодобово і зачепить фізичних, юридичних осіб, власників, арендаторів житлових і нежитлових приміщень, а також вуличних музик. Зокрема, їм буде заборонено використовувати звукопідсилювачі.

«Раніше будь-хто приходив в центр, ставив апаратуру і давав концерт — такого бути не повинно. Якщо музикант захоче пограти на гітарі або скрипці без підсилювачів звуку, то його наша заборона не стосуватиметься», — пояснив Андрій Садовий.

Більшість власників ресторанів в центрі міста схвалили таке рішення міської влади. Власник ресторана «Краківська брама» Микола Кочарян відзначив, що влітку кожного дня «гримить музика», заважаючи туристам та мешканцям центру.

Контролювати виконання постанови буде міське управління міліції. Максимальне покарання за порушення режиму — обмеження часу роботи об’єкту.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...