Головна » Інше » Колесніков змалював ЛАЗу світле майбутнє

Колесніков змалював ЛАЗу світле майбутнє

Фото: expres.ua

Україна здатна за 3 роки повністю оновити власний автобусний парк, якщо запустити на повну потужність Львівський автобусний завод (ЛАЗ) та Луцький автомобільний завод (ЛуАЗ). 

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції 5 вересня 2011 року, передала прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Маючи два таких надпотужних заводи, ми взагалі весь автобусний парк України – якщо запустити ці заводи на повну потужність – можемо оновити за три роки», — сказав він.

Колесніков повідомив, що за декілька років планується повністю замінити маршрутні таксі малої місткості у великих містах на великі комфортабельні автобуси. «Ті, хто купує маршрутки, повинні розуміти, що за 3-4 роки цього виду бізнесу у великих містах не буде, тому не варто й вкладати інвестиції», — попередив віце-прем’єр.

Держава стимулюватиме перевізників купувати автобуси великої місткості, надаючи компенсації за кредитами.  «При купівлі українських автобусів держава сплачуватиме за автоперевізників кредитні відсотки. Це наша допомога не лише Києву, а й усім містам», — підкреслив Борис Колесніков.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...