Головна » Бізнес » Медіа » Кадрова революція на Zaxid.net

Кадрова революція на Zaxid.net

Шеф-редактором інтернет-видання Zaxid.net призначено Тетяну Солнцеву. 

Про це повідомив директор з інформаційних проектів телерадіокомпанії «Люкс» Остап Процик.

«Шеф-редактором з п’ятниці є Тетяна Солнцева», — сказав він.

Світлана Жаб’юк, яка раніше обіймала цю посаду, переведена на посаду редактора. Теперішні функціональні обов’язки Світлани, за словами Остапа Процика, є «вільними» і будуть конкретизуватись упродовж подальшої роботи.

На запитання, як відбувались пошуки нового шеф-редактора і чому вибір впав саме на Тетяну Солнцеву, О.Процик відповів, що цим займалися фахівці з HR.

Новому шеф-редактору поставлено завдання утримувати конкурентні позиції Zaxid.net на ринку суспільно-політичних онлайн-медіа, а також досягти максимальної інтеграції інформаційного контенту, яким володіє ТРК «Люкс».

Тетяні Солнцевій — 31 рік. Походить з Рівного. Живе і працює у Львові. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету ім.І.Франка. Була редактором газет «Рівненська» та «Провінційна газета» (Рівне). Знайомі відгукуються про Тетяну як про «дуже толкову» журналістку.

Розмови про кадрові ротації на Zaxid.net у журналістських колах Львова точаться вже не перший тиждень.

Спочатку подейкували, нібито із Zaxid.net звільнили ряд журналістів, в тому числі Аліну Небельмес та редактора польської стрічки новин Марію Бабінську. Згодом почали говорити, що її перевели на роботу на сайт Lviv24.com. А 26 серпня Марія опублікувала на своїй сторінці в ЖЖ пост, в якому написала, що шукає нову роботу.

Остап Процик пояснив, що звільнення Марії Бабінської з посади редактора було зумовлено рішенням закрити польську версію Zaxid.net. «Очікуваної віддачі польська версія сайту не дала. Більше того, після закриття польської версії кількість заходів з Польщі не змінилася», — сказав він.

Надалі Zaxid.net має намір підсилювати інтерес польської аудиторії за рахунок спільних проектів з польським двомісячником «Нова Східна Європа» (Nowa Europa Wschodnia).

26 серпня Світлана Жаб’юк на своїй сторінці у Facebook розмістила неоднозначне повідомлення про те, що бере тайм-аут на Zaxid.net і збирається відпочити, присвятивши себе сімейним клопотам.

Світлана Жаб’юк очолювала Zaxid.net відтоді, як навесні 2009 року повноваження шеф-редактора склав талановитий медіа-менеджер, Ігор Балинський, який відомий ще й як політолог. За останні два роки Zaxid.net зміцнив свої лідерські позиції порівняно з іншими львівськими новинними інтернет-ресурсами. Щоденна аудиторія сайту зараз складає близько 17 000 відвідувачів, за статистикою Bigmir.

Жаб’юк вдалося покращити якість подачі новин, вона осучаснила дизайн сайту. При ній Zaxid.net намагався не відставати від новітніх тенденцій у сфері онлайн-медіа, зокрема провівши інтеграцію у соціальні мережі.

Проте не можна не згадати і про те, що у колишнього шеф-редактора складалися натягнуті стосунки з окремими авторами Zaxid.net, про що, зокрема, розповідали журналісти Олександр Ковальчук та Михайло Мишкало (Майкл).

А наприкінці липня 2011-го Світлані довелося «розрулювати» непорозуміння з блогером Василем Расевичем (тепер він керує новоствореним відділом публікацій).

Zaxid.net створений у 2007 році і, як вважають експерти, був близький до нинішнього міського голови Львова Андрія Садового. У 2010 році цей зв’язок став більш очевидним, після того як інтернет-видання придбала телерадіокомпанія «Люкс», головою спостережної ради якої є пан Садовий.

ТРК «Люкс» об’єднує такі медіа-ресурси: радіостанція «Люкс», телеканал новин «24», «Радіо24», інтернет-видання Zaxid.net, lviv24.com, 24tv.ua, MyBank.ua, сайт для мам Mam.ua, Football24.ua.

x

Рекомендуємо

Львівське радіо

Депутати прийняли програму підтримки «Львівського радіо»

Львівська міськрада на засіданні сесії у вівторок, 6 грудня, погодила Програму організації ...