Головна » Інше » ЛАЗ закрив «македонський контракт»

ЛАЗ закрив «македонський контракт»

Фото: expres.ua
ЛАЗи для Македонії

Холдинг ЛАЗ завершив виконання замовлення на виготовлення 80 автобусів для Республіки Македонія. 

Як повідомив прес-центр підприємства, 18 серпня цього року він відправив в Македонію останню партію машин марки А 183.

Автобуси львівського виробництва курсують у Скоп’є. Вони сертифіковані на відповідність стандарту Євро-4, оснащені клімат-контролем пасажирського салону і кабіни водія, двигуном DEUTZ, шасі «ZF» (автоматична коробка передач, передня вісь, задній міст, рульовий механізм), цифровим тахометром, спеціальним устаткуванням – регульованим пандусом для інвалідних і дитячих колясок та іншими новинками.

Один автобус ЛАЗу вміщає до ста пасажирі. Зокрема, 69 стоячих місць та 31 місць для сидіння. У них встановлена система обілечування пасажирів та вмонтовані камери спостереження.

Представники балканської країни сподіваються, що наступним кроком у співпраці Македонії і ЛАЗу буде робота над виготовленням і постачанням тролейбусів, передає прес-центр заводу.

У 2010 році холдинг ЛАЗ став переможцем у тендері на поставку у Республіку Македонія 80-ти міських автобусів із низькою посадкою підлоги довжиною 12-метрів. На першому етапі конкурсу участь взяли 24 компанії – виробники автобусів. Серед них – відомі світові бренди та китайські виробники.

У другому етапі, за результатами розгляду найкращої ціни, якості і комплектації автобусів, програми сервісного обслуговування техніки, досвіду виробництва і «стажу» торгової марки на ринку переможцем було оголошено компанію ЛАЗ.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...