Головна » Інше » Будівництво на Львівщині пожвавилося

Будівництво на Львівщині пожвавилося

Фото: onews.com.ua

Після тривалого спаду, зумовленого економічною кризою, цьогоріч будівельники Львівщини активізували свою діяльність: досягнуто приросту обсягів будівельної продукції, зросли обсяги введення в експлуатацію багатоквартирного житла. Водночас, до відновлення докризового рівня будівництва ще далеко.

Про це повідомив ЗІК з посиланням на ГУ статистики у Львівській області.

Підприємства Львівщини за перше півріччя 2011 року виконали будівельних робіт на 933,3 млн грн, що на 3,1% більше, ніж за відповідний період попереднього року. У середньому щомісяця обсяги будівництва у січні-червні поточного року були у 3,5 раза меншими за показник середньомісячного значення докризового (2007) року. Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівщина посідає восьме місце, а за темпами зростання – 18.

Вперше за останні три роки зросли обсяги введення в експлуатацію багатоквартирного житла. У першому півріччі поточного року на Львівщині здано в експлуатацію 18 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 65,9 тис. кв м, що на 11,9% більше, ніж за відповідний період 2010 року.

Частка Львівської області у загальнодержавному введенні житла становила 5,8%.

За обсягом введеного житла Львівщина посіла п’яте місце серед інших регіонів України.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...