Головна » Інше » Виручка турфірм на Львівщині зросла на 91%

Виручка турфірм на Львівщині зросла на 91%

Фото: rostik-tur.com.ua
Олеський замок, наче магніт, притягує до себе туристів

За І півріччя 2011 року туристичними підприємствами Львівщини надані послуги понад 73,3 тис. туристам та 36 тис. екскурсантам на загальну суму 143,9 млн. грн., що на 91% більше в порівнянні до аналогічного періоду у минулому році.

Про це повідомила начальник управління начальник розвитку туризму та рекреації Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.

До бюджету туристичними підприємствами сплачено 2 млн. 714 тис. грн.

За вказаний період спостерігалася стійка позитивна тенденція до зростання показника кількості внутрішніх туристів. Так, станом на 1 липня 2011р. їхня кількість становила 20,8 тис. осіб, що на 23% більше, ніж у минулому році. При цьому, на 22% у порівнянні з минулим роком збільшився показник іноземних туристів і становив 6,5 тис. осіб.

Одночасно управлінням розвитку туризму та курортів Львівської  обласної державної адміністрації визначено рейтинг країн, туристи з яких найбільш зацікавлені у відвідуванні Львівщини. Перше місце тут посідає наш західний сусід – Республіка Польща, далі йдуть туристи з Білорусії, Російської Федерації, Латвії, Австрії та Німеччини.

З іншого боку, найпопулярнішими  країнами відпочинку серед туристів Львівщини стали Греція, Болгарія, Чорногорія, Хорватія, Єгипет та Туреччина.

Більшість туристів (90%) відвідують Львівську область з метою відпочинку та дозвілля, 6% туристів обирали напрям оздоровчого та спортивного туризму та 4% – професійно-діловий і науковий туризм.

— Позитивні зрушення відбулися завдяки інтенсивній розбудові туристичної інфраструктури, ефективній державній та регіональній політиці у галузі туризму, вдалій співпраці державного та приватного секторів в сфері промоції туристичного потенціалу регіону, сприянню створенню конкурентоспроможного внутрішнього туристичного продукту, вдосконаленню маркетингової політики та розширенню асортименту послуг туристичними підприємствами області, — прокоментувала показники Наталія Гамкало.

На 1 липня, згідно з інформацією Державного реєстру суб’єктів туристичної діяльності, на Львівщині зареєстровано 348 туристичних підприємств, з них 148 туроператорів та 200 турагентів.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...