Головна » Інше » Більше 40 підприємств у Львівській області визнані банкрутами

Більше 40 підприємств у Львівській області визнані банкрутами

Фото: monopoly

На Львівщині протягом І-го півріччя 2011 року визнано банкрутами 41 підприємство. 

Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю ДПА у Львівській області.

Сума визнаних кредиторських вимог по підприємствах-банкрутах складає 7 млн. 100 тис. гривень.

За цей же період в області порушено 37 справ про банкрутство на кредиторські вимоги 14,5 млн. грн., з нах за заявами органів податкової служби — 27 справ на 13,2 млн. грн. Мобілізовано коштів під час провадження справ про банкрутство в погашення їх податкового боргу в сумі 4,6 млн. грн.

Відтак станом на 1 липня 2011 р., з урахуванням попередніх років, в області порушено Господарськими судами, 200 справ про банкрутство щодо підприємств-боржників, сума податкового боргу яких становить 255,1 млн. грн.

По 487 підприємствах з сумою визнаних кредиторських вимог 32 млн. грн. введено процедуру розпорядження майном, по 12 підприємствах-боржниках з вимогами в сумі 19,5 млн. грн. проходить процедура санації, по 140 боржниках триває ліквідаційна процедура з вимогами на 74,8 млн. грн.

За спрощеною системою (за статтею 52 «Особливості банкрутства відсутнього боржника» Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом») з урахуванням результатів роботи минулих років порушено справ про банкрутство по 60 боржниках на загальну суму кредиторських вимог 12,6 млн. грн.

 


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...