Головна » Інше » Львівська залізниця завершила реконструкцію залізничної станції у Золочеві

Львівська залізниця завершила реконструкцію залізничної станції у Золочеві

Львівська залізниця завершила реконструкцію залізничної станції у Золочеві. Про це „Контекст-медіа” повідомив редактор газети „Львівський залізничник” Ігор Паращак.

„Станція чекає на відкриття”, – повідомив він.

За словами Ігоря Паращака, початково урочисте відкриття станції було заплановане на 2 червня, однак було перенесене.

Зараз точна дата відкриття станції не відома.

Очікується, що на відкриття станції у Золочеві приїде міністр транспорту України Георгій Кірпа.
На Львівській залізниці загалом діє 354 станції (348 виконують пасажирські операції) і 21 вокзал (6 на самостійному балансі).

Львівська залізниця здійснює перевезення вантажів і пасажирів територією 7 областей Західної України – Львівської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької і Закарпатської.

Через Львівську залізницю проходить залізничне транспортне сполучення з країнами Західної та Південної Європи через Польщу, Словаччину, Угорщину, Молдову, Румунію, з країнами Прибалтики через Білорусь.

За підсумками діяльності у 2002 році Львівська залізниця отримала 40,102 млн. грн. чистого прибутку (у порівнянні з 2001 р. прибуток зріс на 67,3%).

За минулий рік Львівська залізниця відправила 21,425 млн. т вантажів (у 2001 р. – 21,416 млн. т). Пасажирообіг за цей же період склав 5,866 млн. пас-км (2001 р. – 5,728 млн. пас-км).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...