Головна » Інше » Середня Азія може відіграти суттєву роль у збільшенні заповнюваності курортів Львівської області

Середня Азія може відіграти суттєву роль у збільшенні заповнюваності курортів Львівської області

У питанні збільшення відвідуваності курортів Львівської області необхідно приділити суттєву увагу Середній Азії, – переконаний начальник відділу розвитку рекреаційних зон та курортів Управління курортів та туризму Львівської облдержадміністрації Олег Кахновець.

На його думку, курортники з Середньої Азії можуть значно покращити показники відвідуваності курортів Львівщини, зважаючи на те, що у часи колишнього Радянського Союзу вони дуже активно відвідували саме ці курорти.

Перестали вони сюди їздити, за словами Олега Кахновця, після того, як відбулося значне подорожчання вартості поїздки.

Тому саме вирішення на міждержавному рівні питання транспортування, вважає він, може „дати досить перспективну співпрацю, тим більше, що є зацікавленість споживачів країн Середньої Азії”.

З 1 жовтня 2001 р. по 30 вересня 2002 р. курорти Львівської області відвідало близько 300 тис. відпочиваючих (564 тис. ліжкоднів) із 52 країн світу, у т.ч. з 14 країн колишнього Радянського Союзу. Серед іноземців найбільшими користувачами послуг санаторно-курортної галузі Львівщини є поляки та німці.

У період з 1980 по 1990 роки курорти області щороку відвідувало 350 тис. відпочиваючих. Пізніше відбувся їх значний спад – до 1997 року, після чого кількість курортників знову почала зростати.
Основними курортами, розташованими на території Львівської області, є Трускавець, Моршин, Немирів, Східниця, Любінь Великий, Немирів, Шкло. В області працюють близько 136 санаторіїв.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...