Головна » Інше » 5 липня — збори акціонерів молочної компанії «Галичина»

5 липня — збори акціонерів молочної компанії «Галичина»

Фото: з архіву

5 липня відбудуться збори акціонерів молочної компанії «Галичина» (Радехівський молокозавод). 

Про це сказано у графіку проведення зборів акціонерів, яке опублікував«Кореспондент».

Порядок денний зборів:

1. Про вибори голови та секретаря загальних зборів.

2. Про затвердження регламенту загальних зборів.

3. Про обрання членів лічильної комісії.

4. Про зміну найменування товариства з Закритого акціонерного товариства Галичина на Приватне акціонерне товариство Галичина, з метою приведення його діяльності у відповідність до вимог Закону України Про акціонерні товариства.

5. Про внесення змін і доповнень до статуту товариства шляхом викладення статуту в новій редакції з метою його приведення у відповідність до вимог Закону України Про акціонерні товариства. Затвердження нової редакції статуту товариства.

6. Відкликання та вибори голови та членів спостережної ради товариства. Затвердження умов цивільно-правових або трудових договорів (контрактів), укладених з членами наглядової ради товариства, встановлення розміру їх винагороди, вибори особи, яка уповноважується на підписання договорів з членами наглядової ради.

7. Відкликання виконавчого органу товариства – дирекції. Освіта одноосібного виконавчого органу та його вибори.

8. Відкликання ревізора. Освіта ревізійної комісії та обрання членів ревізійної комісії.

9. Про скасування внутрішніх положень товариства.

10. Про затвердження договорів, які укладені виконавчим органом товариства, у тому числі кредитних договорів, договорів застави, іпотеки, оренди нерухомого майна, договорів позики (фінансової позики), поруки, авалювання векселів.

11. Про укладення виконавчим органом товариства угод (договорів, угод).

12. Про попереднє схвалення великих угод, які можуть вчинятися товариством у термін не більше одного року.

13. Про реорганізацію товариства шляхом виділення з його складу нового акціонерного товариства. Про створення комісії по виділенню, затвердження умов виділення, створення нового акціонерного товариства. Про конвертацію частини акцій товариства, з якого здійснено виділення, в акції створюваного товариства (розподіл акцій створюваного товариства серед акціонерів товариства, з якого здійснюється виділення) і порядок такої конвертації. Про затвердження строків для пред’явлення вимог кредиторів.

14. Про відчуження майна товариства.

Як повідомляв «Прибуток», у 2010 році чистий прибуток «Галичини» порівняно з 2009 роком зріс майже у 200 разів і склав 23 млн. 585 тис. гривень.

«Галичина» працює з 1998 року. Випускає молоко, кефір, йогурти та маслянку під ТМ «Галичина», а також лінійку йогуртів «12 вітамінів».

Станом на 14 квітня 2010 року 50% акцій «Галичини» перебувало у власності ТзОВ «Люкс-три» (Львів), а пакетами акцій у понад 24,5% володіли компанії «Апормін Лімітед» та «Енбрідж Трейдінг Лімітед» (обидві – Кіпр).

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...