Головна » Інше » У Львові повторно заборонили торгувати алкоголем вночі

У Львові повторно заборонили торгувати алкоголем вночі

Фото: tsn.ua

Виконком Львівської міськради вдруге заборонив торгувати алкоголем вночі.

Сьогодні виконком Львівської міської ради вдруге прийняв рішення про заборону продажу алкогольних напоїв та пива з 22:00 до 10:00.

Таким чином у Ратуші відреагували на ухвалу Галицького районного суду, якою дію заборони було призупинено.

Таке рішення суд прийняв на підставі подання представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики у Львівській області, яке опротестувало рішення виконкому «Про заборону реалізації алкогольних напоїв» (№1272 від 24.09.2010 р.).

Як пояснив під час засідання виконкому голова представництва Держкомпідприємництва Тарас Медвецький, заборонне рішення було опротестоване, оскільки було прийняте з порушенням процедури.

«Згідно з чинним законодавством, прийняття регуляторного акту, яким є опротестоване рішення виконавчого комітету, має супроводжуватись аналізом регуляторного впливу та має бути оприлюднене, що передбачене ст. 7 і 33 Закону. Це рішення мало бути внесене у план проектів регулятивних актів. Окрім того, необхідно було провести економічний аналіз, тому що задіяні три сторони – влада, громада і підприємці», – сказав він.

Також Тарас Медвецький відзначив, що продаж алкогольних напоїв є ліцензійним видом діяльності, отже, карати треба тих, хто порушує передбачені ліцензіями умови, а для цього необхідно було провести рейд спільно з органами ліцензування.

Міський голова Львова Андрій Садовий у відповідь назвав представника Держкомпідприємництва «адвокатом диявола». Він звернув увагу, що судове рішення приймалось таємно, а суддя, яка його ухвалила, наступного дня вийшла на пенсію.

Садовий наголосив, що виконком не відступить від своєї позиції і торгувати алкоголем у нічний час не дозволить.

За матеріалами: «Вголос про економіку»«Гал-інфо»

Prybutok.com.ua 

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...