Головна » Інше » Операція «Фест»

Операція «Фест»

Фото: diana.lviv.ua
Співвласники мережі «Фест» Юрій Назарук (зліва) та Андрій Худо

Мер Львова Андрій Садовий пообіцяв припинити будівництво чергового закладу відомої мережі ресторанів «Фест».

Вчора, 13 грудня, Галицька районна адміністрація м. Львова підготувала заяву про зупинення робіт на території подвір’я Бернардинського монастиря та звернулася до суду з позовом про демонтаж самовільного будівництва і витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Нещодавно стало відомо, що у Бернардинському дворику «Холдинг емоцій «Фест», який розвиває мережу авторських ресторанів, будує ще один свій заклад. Проте, за висновком депутатських комісій, які днями засідали з приводу цього будівництва, ведеться воно незаконно, без дозволів та погоджень. Підприємці ж дали депутатам чітко зрозуміти, що не збираються зупинятись напівдорозі, а просто потім узаконять самобуд.

У Галицькій райадміністрації підтверджують, що будівництво ведеться насправді нелегально. «Фест» мав лише дозвіл на розміщення літнього майданчика до 1 листопада. «10 листопада мережа «Фест» почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон — зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом», — інформують в адміністрації Галицького району.

У пресі зазначали, що співвласник фірми «Фест» Юрій Назарук є радником міського голови Львова Андрія Садового.

«До цієї компанії має відношення Юрій Назарук, який у 2006 році був моїм позаштатним радником. На сьогодні він не є моїм радником, я його звільнив юридично давно. Власники компанії забули, що вони живуть в правовій країні. Галицька районна адміністрація після численних комісійних виїздів і приписів звернулася з позовом до Галицького суду. Вчора була подана відповідна заява. Я не дозволю, аби люди, які колись зі мною працювали, використовували це у подальшому», — прокоментував ситуацію Садовий.

Мер сьогодні особисто оглянув територію, де ведеться незаконне будівництво, і запевнив, що воно буде ліквідовано.

До мережі «Фест» входять на сьогодні 14 закладів
: ресторан «Криївка» (пл.Ринок), «Мазох-cafe» (вул. Сербська), Кав’ярня «Старенький трамвай» (пл. Галицька), Відкрита кав’ярня «Діана на Ринку» (пл.Ринок), Перший український канапковий концепт «Вар’яти» (вул. Архітекторська), Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою» (вул. Староєврейська), Ресторація-музей «Гасова лямпа» (вул. Вірменська), Фестиваль-ресторація «Лівий берег» (Львівська Опера, underground),  «Найдорожча ресторація Галичини»,  «Львівська майстерня шоколаду», «Дім Легенд», «Бернардинське подвір’я», «Двері в…», сувенірна крамниця  «Львівські цяцьки».

Співвласниками компанії є львів’яни Андрій Худо, Юрій Назарук та Дмитро Герасимов.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Кав'ярня Фесту в Нікарагуа

«!Фест» відкрив кав’ярню в Нікарагуа

Холдинг емоцій «!Фест» відкрив кавовий хаб в Нікарагуа, в курортному місті Сан ...