Головна » Інше » З 2 січня вартість проїзду у Львівському електротранспорті зросте на 5 копійок

З 2 січня вартість проїзду у Львівському електротранспорті зросте на 5 копійок

З 2 січня 2003 року у Львові вартість проїзду у міському електротранспорті зросте на 5 копійок і становитиме 50 коп. для пасажирів, які повністю оплачують вартість послуг, та 30 коп. – для студентів та учнів, – повідомив 11 грудня під час брифінгу начальник управління транспорту та зв’язку Львівського міськвиконкому Ярослав Вовчак.

Він наголосив, що вартість місячних квитків на проїзд в електротранспорті не зміниться.

Як пояснив Ярослав Вовчак, зростання тарифів на проїзд в електротранспорті пов’язане з тим, що за останній час суттєво зросли тарифи на електроенергію. Воно зумовлене також і підвищенням мінімальної заробітної плати на МКП „Львівелектротранс” орієнтовно до 320 грн. у місяць.

За рахунок підвищення тарифів підприємство очікує щомісяця отримувати додатково 100 тис. грн.

Директор МКП „Львівелектротранс” Олег Білокурий одночасно зауважив, що підвищення тарифів не вирішить всіх проблем підприємства, оскільки місячна виручка становить 1 млн. 200 тис. грн., а тільки на зарплату потрібно 1 млн. 100 тис. грн.

Олег Білокурий повідомив, що протягом року з підприємства звільнилось 100 кондукторів, 70 водіїв та 70 слюсарів.

Ярослав Вовчак повідомив, що в наступному році міськвиконком планує закупити хоча б 2-5 одиниць електротранспорту. При цьому переговори про закупівлю вузькоколійних трамваїв ведуться із Луганськом.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...