Головна » Інше » Львівські залізничники 9 грудня пікетуватимуть Мінтранс і управління “Укрзалізниці”

Львівські залізничники 9 грудня пікетуватимуть Мінтранс і управління “Укрзалізниці”

9 грудня Федерація вільних профспілок Львівської залізниці (ФВПЛЗ) пікетуватиме Міністерство транспорту України та управління „Укрзалізниці”, – повідомив 3 грудня голова ФВПЛЗ Тарас Макар.

„Пікетування відбуватиметься з 9.00 до 12.00 біля управління „Укрзалізниці”, а з 13.00 до 17.00 – біля Міністерства транспорту України”, – сказав він.

За його словами, бажання взяти участь у пікеті висловило близько 100 осіб, однак „профспілка зможе вивезти до Києва менше людей”.

Основними вимогами пікетників, за словами Тараса Макара, буде звільнення з посади начальника Львівської залізниці Богдана Піха та усунення порушень трудового законодавства і законодавства про профспілки на Львівській залізниці.

Голова Федерації вільних профспілок Львівської залізниці заявив: якщо вимоги пікетувальників не будуть задоволені, Федерація задіє широкий комплекс заходів. „Будемо залучати пресу, Верховну Раду, комітети, посольства іноземних держав, будемо інформувати міжнародні організації, зокрема, Міжнародну організацію праці”, – сказав він.

6 листопада Федерація вільних профспілок Львівської залізниці провела прес-конференцію, на якій Тарас Макар повідомив, що ФВПЛЗ у зв’язку з грубими порушеннями законодавства про працю, про колективні договори і угоди звернулася до генерального директора „Укрзалізниці” та міністра транспорту України Георгія Кірпи з вимогою про розірвання трудового договору із начальником Львівської залізниці Богданом Піхом на підставі ст. 45, п.9 ст.247 КЗпП та ст.33, п.9 ст.40, ст.46 Закону України „Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”. При цьому він зазначив, що діяльність Львівської залізниці спрямована на знищення вільних профспілок.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...