Головна » Інше » Виробники алкоголю просять скасувати заборону на нічну торгівлю спиртним

Виробники алкоголю просять скасувати заборону на нічну торгівлю спиртним

Фото: drinktime.ru

Галузева асоціація «Міжнародне бюро вина і коньяку» (об’єднує дев’ять виноробних підприємств України) вчора звернулася до прокуратури Львова з проханням опротестувати рішення міської ради, яке забороняє продаж алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00. 

Як пише «Комерсант-Україна», подібні звернення асоціація скерувала також в органи прокуратури Ужгорода та Івано-Франківська, міські ради яких, наслідуючи Львів, також заборонили продаж алкоголю уночі.

В асоціації вважають, що рішення міських рад прийняті з порушенням чинного законодавства. «Згідно з законом, місцеві влади можуть забороняти або обмежувати продаж пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв тільки в період проведення масових заходів», – йдеться у зверненні.

Також у ньому наголошується, що заборона нічного продажу алкоголю порушує право споживача на вільний вибір продукції і може завдати шкоди інтересам держави, виробників алкогольних напоїв і торгових підприємств.

У прокуратурах звернення асоціації не коментують. «Я розмовляв по телефону з представниками цієї асоціації, але самого звернення у нас поки немає. Коли з’явиться – будемо розглядати», – заявив прокурор Івано-Франківська Володимир Янко.

24 вересня виконавчий комітет Львівської міськради заборонив продаж алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00 у закладах торгівлі. Заклади харчування під заборону не потрапили.

За порушення правил торгівлі передбачений штраф у розмірі від 850 до 6 000 гривень, передає «Вголос про економіку».

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...