Головна » Інше » Львів позичить 275 млн. грн., щоб придбати транспорт до Євро-2012

Львів позичить 275 млн. грн., щоб придбати транспорт до Євро-2012

Фото: 2012ua.net

Сьогодні, 12 серпня, Львівська міська рада прийняла ухвалу, яка передбачає отримання позички на закупівлю автобусів і тролейбусів в межах підготовки до Євро-2012. 

Як передає «Zaxid.net», ухвалу підтримали 50 депутатів.

Згідно з документом, кредит на суму 275 млн. грн. місто планує отримати у 2010 році.

Дата погашення кредиту – 30 грудня 2014 року.

Відсоткова ставка за кредит становитиме 14,8%.

Погашення основної суми кредиту, комісій та інших платежів за кредитним договором здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Львова. Сплата відсотків здійснюється у терміни, встановлені кредитним договором: 7,4% – за рахунок коштів бюджету міста, 7,4% – за рахунок коштів Національного агентства з питань підготовки до Євро-2012 (тобто за кошти держбюджету).

Згідно з ухвалою, місто має закупити за ці кошти 92 автобуси та 60 тролейбусів.

Всі необхідні платежі буде проводити департамент фінансової політики Львівської міськради. Кошти на погашення кредиту мають бути закладені у бюджетах міста на 2010-2014 роки.

У додатку ухвали, який містить протокол наради під головуванням віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова, яка пройшла 4 серпня цього року, передбачено рекомендувати органам місцевого самоврядування міст, які прийматимуть Євро-2012, укласти угоди з ПАТ «Укрексімбанк» чи ПАТ «Ощадбанк» щодо кредитування в 2010-2012 роках закупівлі транспортних засобів і укласти угоди щодо закупівлі із заводом «ЛАЗ».

Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, такі ж ухвали щодо запозичень на закупівлю транспорту вже прийняли усі приймаючі міста України, окрім Львова.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...