Головна » Інше » Завтра у Львові формуватимуть тренди розвитку ринку e-commerce

Завтра у Львові формуватимуть тренди розвитку ринку e-commerce

Завтра, 22 травня, провідні українські фахівці з електронної комерції формуватимуть тренди розвитку ринку на конференції у Львові. 

Як повідомляє прес-служба ЛМР, конференція «Електронна комерція: бізнес інтернет-магазинів і web-сервісів» проходитиме у бізнес-центрі «Оптима-плаза».

Основна мета – вироблення цьогорічних трендів розвитку електронної комерції, презентація успішних проектів веб-магазинів та обмін досвідом.

Доповідачами конференції будуть: Руслан Савчишин, засновник та директор компанії MagneticOne, Ростислав Чайка, засновник Lviv StartUp Club, Іван Гребенюк, менеджер проектів OWOX, Артур Кушнір, керівник відділу контекстної реклами Promodo, Дмитро Лаппо, власник Petrovka.ua. Організатором події є Lviv Startup Club.

«Ця конференція буде проводитись вперше у Львові, саме в такому форматі. Ближчим часом подібних заходів присвяченій саме електронній комерції проводитись не планується. Перший раз, в такій кількості, в одному місці зберуться люди, які займаються електронною комерцією. До того у Львові такі зустрічі не проводили», — зауважив керівник і засновник Lviv StartUp Club Ростислав Чайка.

«На конференції будуть представленні три надзвичайно цікаві стартапи. Це, зокрема, платформа, яка дозволяє за 5 хв. створити свій інтернет-магазин. Глобальний сервіс для веб-магазинів. Також буде представлено скандинавський аукціон в Україні», – додав він.

В конференції візьмуть участь агентства інтернет-реклами, постачальники сервісів для електронної торгівлі, інтернет-магазини Західної України.

Організаторами заплановано розповідь про те, як відкрити свій інтернет-магазин. Планується розглянути методи збільшення продажів в інтернет-магазинах. Також буде представлена презентація стартапів.

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...