Головна » Інше » Котик оскаржив своє звільнення з «Галсільлісу»

Котик оскаржив своє звільнення з «Галсільлісу»

Фото: galsillis.com
Павло Котик

Павло Котик оскаржив у суді рішення сесії Львівської облради, згідно з яким його було усунено з посади генерального директора ЛГП «Галсільліс». 

Про це «Прибуток» повідомила керівник «Галсільлісу» Наталія Улинець.

У позовній заяві до Львівського адміністративного суду Котик просить визнати протиправним п.3 рішення Львівської обласної ради від 18 жовтня 2011 року № 246 «Про звіт ОКСЛГП «Галсільліс» щодо роботи у 2010 році».

Позивач вважає п.3 оскаржуваного рішення ЛОР незаконним, необґрунтованим, протиправним, а також таким, що порушує його права, а також права і законні інтереси громади Львівщини.

Свою заяву до суду позивач обгрунтовує тим, що внаслідок його діяльності на посаді керівника підприємства було досягнуто низки позитивних результатів результатів:

– сума сплачених податків та обов’язкових зборів зросла на 3 119 тисяч гривень відповідно до показників 2009 року;

– заборгованість по податках і обов’язкових зборах знизилась орієнтовно на 1 673,9 тисяч гривень;

– заборгованість по виплаті заробітної плати дочірніх лісогосподарських підприємств Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» знизилась на 1 673,9 тисяч гривень;

– чистий прибуток дочірніх підприємств ЛГП «Галсільліс», відповідно, і розмір відрахувань до Львівської обласної ради збільшився на 30%.

«Таких результатів вдалося досягнути шляхом детального моніторингу діяльності як самого Підприємства так і його дочірніх підприємств, модернізації та інтенсифікації роботи, прийняття ефективних управлінських рішень впродовж мого перебування на посаді керівника Підприємства», — зазначив у позовній заяві Павло Котик.

«В підсумок цих результатів Підприємство за підсумками Національного бізнес-рейтингу, який формується на підставі даних органів статистики, визнано підприємством року в лісовій галузі, а я – керівником року, про що повідомлялася і Львівська обласна рада, яка, однак, «загубила» направлені їй нагороди, внаслідок чого не відбулося їх урочистого вручення і передання Підприємству (щодо його визнання підприємством року)», — додав екс-керівник «Галсільлісу».

Таким чином, вважає він, в обласної ради не було передбачених законодавством підстав для прийняття п. 3 оскаржуваного рішення, отже п.3 оскаржуваного рішення прямо суперечить закону і є протиправним».

Також позивач наголошує на порушенні ЛОР Конституції України.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...