Головна / Інше / Google та «!Фест» вийшли переможцями в опитуванні на найбільш улюблену компанію

Google та «!Фест» вийшли переможцями в опитуванні на найбільш улюблену компанію

Картинка: з архіву

Користувачам Facebook однаково подобаються як усесвітньо відома компанія Google, так і львівська «!Фест», якій належить ресторан «Криївка». 

Нагадаємо, 15 серпня на сторінці інтернет-видання «Прибуток» у соціальній мережі Facebook стартувало опитування, метою якого було визначити, яка з компаній є найбільш улюбленою в народі.

Ми запитали своїх друзів: «Яка Ваша найулюбленіша компанія?».

Вони могли голосувати як за запропоновані «Прибутком» компанії, так і пропонувати власні варіанти.

Вчора, 31 серпня, опитування завершилось.

Абсолютного улюбленця народу воно не виявило. Одразу три компанії — Google«!Фест» та N-iX (ІТ-компанія) — набрали порівну голосів, а саме по 17,7% кожна.

Найближчою до переможців була компанія SoftServe — 10% від загальної кількості голосів.

4,4% голосів користувачі Facebook віддали за Футбольний клуб «Карпати» (Львів). По 3,3% голосів отримали «Київстар» та Virgin Group ексцентричного мільярдера Річарда Бренсона.

Один з відвідувачів «Прибутку» вирішив «приколотись», висунувши на голосуванняООО «Рога и копыта», і легендарна фірма з улюбленого багатьма твору Ільфа і Петрова навіть набрала 2,2% голосів.

Задля справедливості зазначимо, що кожна з компаній-переможниць нашого опитування має персональну фан-сторінку у Facebook. Так-от, сторінку Google«залайкали» 3 887 374 користувача, сторінку «!Фест» — 4 295 користувачів, а сторінку N-iX — всього 88 користувачів.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

«Жирні» вакансії: центр зайнятості розповів, кому на Львівщині пропонують зарплати до 40 000 грн

У базі даних Львівської обласної служби зайнятості зараз міститься загалом 2662 вакансій, ...