Головна / Інше / Веб-сервіс naDoloni.com закривається

Веб-сервіс naDoloni.com закривається

Скріншот сайту naDoloni.com

Власники вирішили закрити дрогобицький веб-сервіс naDoloni.com. 

Про це повідомляє портал Drohobych.com.ua.

Причиною закриття стала «практично нульова» зацікавленість бізнесу у такому ресурсі.

Суть стартапу полягала у створенні онлайн-сервісу, де б у зручному структурованому вигляді, з використанням інтерактивних карт, подавалася інформація про фірми Дрогобича, Трускавця, Стебника та Борислава.

З цією метою для сайту були створені перші карти з вулицями і номерами будинків у вказаних містах, зазначає Drohobych.com.ua.

«naDoloni виявився вкрай витратним проектом, на створення з нуля карти цілої агломерації пішло багато сил і грошей, а монетизація залишилася нульовою. Специфіка регіону, вкрай низька кількість місцевих користувачів Інтернету, криза в економіці міста диктують свої умови, а тому ігнорувати такий стан речей і продовжувати підтримувати збитковий ресурс на чистому ентузіазмі безглуздо», — пише портал.

Власники стартапу взялися за нього, наперед знаючи, що робити такий проект на регіональному рівні дуже ризиковано. Тепер, визнавши свої помилки, вони збираються піти з цього ринку.

*

Хочете, щоб Ваш сайт заробляв на себе? Тоді реєструйтесь в системі RotaPost, публікуйте на сайті контекстні лінки і отримуйте гарантований дохід.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...