Головна / Інше / Рекламні щити у Львові тепер встановлюватимуть за спрощеною процедурою

Рекламні щити у Львові тепер встановлюватимуть за спрощеною процедурою

Фото: city-adm.lviv.ua

Спрощено процедуру подачі документів, необхідних для встановлення рекламних об’єктів у Львові. 

Відповідне рішення було прийнято під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, інформує «Львівський портал» з посиланням на прес-службу мерії.

Також було вирішено продовжити термін розробки схеми розміщення зовнішньої реклами  до 5 травня 2012 року. Було спрощено схему подачі документів, необхідних для  встановлення рекламних об’єктів та призупинено встановлення пріоритетів та видачу дозволів на розміщення окремо стоячих рекламних засобів у зоні транспортних вузлів та магістралей до затвердження схем комплексного розміщення рекламних засобів на вулицях цієї зони. Рішення не поширюється на рекламні засоби встановлені до його прийняття.

Скорочено перелік документів, що подаються рекламорозповсюджувачами для  встановлення пріоритетів на отримання дозволів на розміщення реклами, продовження дії дозволів на розміщення реклами та внесення змін в ці дозволи. Відповідно до рішення Львівської міської ради рекламорозповсюджувачі не витрачатимуть кошти на рекламоносії, які будуть демонтовані у наслідок прийняття схем комплексного розміщення рекламних засобів та на приведення цих рекламоносіїв у відповідність до погоджених проектів, які підлягатимуть приведенню у відповідність за результатами схем комплексного розміщення рекламних засобів.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...