Головна / Інше / Львівський обласний центр зайнятості вперше звинуватив виші у «розбалансуванні» ринку праці

Львівський обласний центр зайнятості вперше звинуватив виші у «розбалансуванні» ринку праці

Фото: news.te.ua

На ринку праці Львівської області спостерігається розбалансування попиту і пропозиції робочої сили, і винні у цьому насамперед виші, які продукують фахівців, не затребуваних місцевою економікою.

Про це повідомила прес-служба Львівського обласного центру зайнятості (ЛОЦЗ).

Крім того, матеріально-технічна база навчальних закладів зчаста є застарілою і не відповідає сучасним вимогам, в освітніх програмах не враховані вимоги працедавців до професійного вишколу персоналу, сказано у повідомленні.

«Підприємства відчувають дефіцит висококваліфікованих професійних кадрів, передусім, виробничої сфери. Про це свідчать статистичні дані: у січні-червні ц. р. пропозиції працевлаштування для представників робітничих професій складали 60-67 відсотків заявлених вакансій, а для службовців – до 34», — зазначає прес-служба ЛОЦЗ.

Від початку 2011 року на ринку праці Львівщини намітилася тенденція до збільшення кількості вільних робочих місць. Якщо на початку червня торік в області налічувалося майже 2 тис. вакансій, то станом на 1 червня цього року пропозицій роботи було вдвічі більше – понад 4 тис. Однак, попри це, на регіональному ринку праці ситуація доволі напружена: 31,5 тис. краян не зайняті трудовою діяльністю, а на одну вакансію з квітня незмінно претендують 8 безробітних.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Львівська маршрутка

Вартість проїзду у львівських маршрутках злетіла до 15 гривень

Маршрутки у Львові подорожчають. Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні дозволив перевізникам підняти ...