Головна / Інше / Журнал «Власний бізнес» оприлюднив результати конкурсу «Топ-10. Власний бізнес»

Журнал «Власний бізнес» оприлюднив результати конкурсу «Топ-10. Власний бізнес»

Журнал «Власний бізнес» 2 березня оприлюднив результати конкурсу «Топ-10. Власний бізнес», участь в якому взяли 20 кращих представників малого і середнього бізнесу Західної України. 

Далі наводимо перелік номінацій та переможців:

– «Громадське визнання» (переможця визначали за допомогою голосування на сайті Zaxid.net)— Володимир Строгуш;

– «Свіжа кров» (переможця обирали серед учасників конкурсу, віком до 30 років) — Андрій Рікота;

– «Бізнесмен-меценат» — Петро Писарчук;

– «Бізнес-вумен» — Ірина Мала;

– «За заслуги у бізнесі» — Петро Писарчук;

– «Топ-публічність» (кількість згадок про бізнесмена у ЗМІ) — Ірина Снітинська;

– «Професіонал» — Андрій Іонов;

– «Бізнес-інновації» — Зіновій Карпінський;

– «Визнання колег» (кращого визначили шляхом голосування учасників конкурсу) — Андріан Гутник;

– «Бізнесмен року» — Петро Писарчук.

«З повною відповідальністю можу заявити, що переможців визначали об’єктивно. Учасники сплачували лише членський внесок у розмірі 150 грн», — сказав на представленні результатів конкурсу головний редактор журналу «Власний бізнес» Андрій Максимчук.

Організаторами конкурсу, крім «Власного бізнесу», виступили Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS) та аудиторська компанія Nexia.DK.

Довідка про переможців конкурсу (за інформацією Zaxid.net):

Андріян Гутник, ЗАТ “КВВС” (аквапарк “Пляж”). Досягнення компанії: аквапарк “Пляж” – це перший у Львові комплекс, який поєднує розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок; протягом кількох років свого існування найбільший у Західній Україні аквапарк безкоштовно прийняв тисячі дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей міста та області; створено умови для безкоштовного тренування параолімпійців для гідного представлення України на міжнародних змаганнях; нагорода “Обличчя міста 2010” у номінації “Львівське дозвілля: найкращий вибір для проведення вільного часу”. Місія: “Популяризація здорового способу життя та активного відпочинку, створення гідних умов для якісного тренування українських спортсменів (плавання, водне поло), здоров’я – в кожну родину!”.

Андрій Іонов, ДП “Албіс Компані”, громадське харчування (ресторани “Амадеус”, “Вероніка” (Львів, Трускавець), “Чорний кіт”). Час заснування компанії: 1997 рік. Досягнення компанії: нагороди “Обличчя міста” у 2002, 2006 і 2010 роках. Місія: “Забезпечення європейського рівня якості продукції та послуг”.

Зіновій Карпінський, ТзОВ “Екран”, управління нерухомим майном, діяльність у сфері інжинірингу, обробки металу, будівництва. Час заснування компанії: 14 серпня 1995 року. Досягнення компанії: будівництво одного з найбільших у Західному регіоні України заводу з виготовлення металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних віконних та дверних конструкцій; будівництво першого заводу гарячого цинкування. Місія: “Бути найкращими!”.

Ірина Мала, туристична компанія “Трайдент”. Час заснування компанії: 1997 рік. Досягнення компанії: єдина туристична компанія на теренах країн СНД – офіційний представник одного з найбільших європейських туристичних концернів “Neckermann-Thomas Cook”; акредитований член Міжнародної організації авіакомпаній та перевізників IATA; найкраща туристична компанія Галичини за результатами конкурсу “Галицький Лицар – 2002”; 14-е місце в рейтингу “ТОП 100. Найкращі компанії України” серед підприємств туристичної індустрії за даними 2006 року; перемога в конкурсі “Обличчя міста – 2007” у номінації “Європейський рівень послуг”; найкраща компанія ділового туризму України за підсумками 2008 року на щорічній премії “UKRAINIAN TRAVEL AWARDS”.

Петро Писарчук, ТзОВ “АЙПІЄ-Л” (ТВК “Південний”). Час заснування компанії: 1996 рік. Досягнення компанії: на “Південному” працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого та середнього бізнесу; ТВК “Південний” – незмінний лідер у сплаті податків до місцевого та державного бюджетів. Місія: “Якщо людина думає про інших, робить для них щось добре, це повернеться їй сторицею”.

Андрій Рікота, стоматологічна клініка “Рікота”. Час заснування компанії: 1990 рік. Досягнення компанії: 2004 рік – переможець всеукраїнського конкурсу серед стоматологів; 2009 рік – “Обличчя міста”; 2010 рік – “Підприємство року”, “Найкращий стоматологічний заклад”; 2010 рік – керівник року. Місія: “Ми свідомі того, що наш успіх – це результат прагнення виправдати очікування людей, які нам довіряють наших пацієнтів, та їхніх родин”.

Ірина Снітинська, школа риторики й ораторства “Агрус”. Час заснування компанії: 25 травня 2009 року. Місія: “Ми працюємо для людей і заради людей; показати кожній людині, що можна навчитися доносити свої думки і що це зробити легко; навчити працівників компанії розмовляти єдиною мовою, корпоративною мовою своєї організації; підвищити якість обслуговування клієнтів завдяки вмінню спілкуватись, чути своїх клієнтів”.

Володимир Строгуш, студія веб-дизайну “Site-creator”, РА “Промоутер”, агенція нерухомості “Блат”, школа економіки та бізнесу “Актив”. Кількість років на ринку: чотири. Плани на найближчі роки: запуск інвестиційної компанії, консалтингової компанії, виробництво меблів із ДСП, будівельна компанія, оренда автомобілів. Досягнення компанії: окупність усіх компаній за три місяці, працевлаштування студентів та надання їм можливості утримувати себе і своїх батьків. Місія: “Пропагування розвитку малого бізнесу як рушійної сили економіки держави, забезпечення роботою молоді”.

Журнал «Власний бізнес» – щомісячне видання для власників і керівників малого та середнього бізнесу, інвесторів, а також тих, хто хоче розпочати власний бізнес. Головні герої видання – власники та керівники успішних компаній. Журнал розповсюджується по всій Західній Україні та видається накладом 10 тис. примірників щомісяця.

*

Пропонуємо також прочитати: 

– На Zaxid.net стартувало голосування за кращих підприємців

x

Рекомендуємо

Львівська маршрутка

Вартість проїзду у львівських маршрутках злетіла до 15 гривень

Маршрутки у Львові подорожчають. Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні дозволив перевізникам підняти ...