Уродженець Львова Василь Лацанич призначений на посаду віце-президента Групи МТС з маркетингу. До цього він був генеральним директором компанії «МТС Україна»
Василь Лацанич має багаторічний досвід адміністративного управління в сфері маркетингу і продажів на найбільших ринках СНД — в Росії та Україні. В МТС прийшов 2001 року на посаду начальника відділу маркетингу «МТС Україна», в 2005 року обійняв позицію директора з маркетингу «МТС Україна». У березні 2011 року пан Лацанич був призначений на посаду генерального директора «МТС Україна». Тепер він працюватиме в Москві, де займатиметься маркетинговою стратегією всієї групи МТС — провідного оператора мобільного зв’язку в Росії та країнах СНД.
Василь Лацанич у свій час закінчив Львівську національну музичну академію ім. Лисенка, а його батько Ігор Лацанич був відомим диригентом. Тим не менше, успіх до Лацанича-молодшого прийшов не у музиці, а в менеджменті.
Нагадаємо, це не перше підсилення українським топ-менеджером материнської компанії – ще раніше президентом групи МТС став Андрій Дубовсков – попередник Лацанича на посаді гендиректора української «дочки» МТС.
За спостереженнями Кирила Дмитрієва, директора Західного територіального управління «МТС Україна», трудова міграція в Україні дещо змінюється:
«Був час коли на вищі менеджерські позиції охоче запрошували іноземців з США, Канади, Західної Європи, на зміну яким згодом прийшли спеціалісти з Росії. Це було пов’язано з тим, що головні офіси великих міжнародних компаній поступово передавали повноваження управління регіональними бізнесами штаб-квартирам по СНД, здебільшого розташованим у Росії. Але останнім часом з’явилась цікава тенденція: організаційна структура компаній не змінюється, але топ-менеджерські позиції за кордоном починають віддавати українцям. Наприклад, тільки за останні півроку з української МТС на вищі позиції у групі, включаючи посади президента та віце-президентів по напрямках, призначені троє моїх колег з України. І така міграція існує і на рівні середнього менеджменту, не говорячи про ротацію рядових експертів. Це свідчить про високий професійний рівень українських менеджерів, їх абсолютну конкуретноспороможність на агресивних зарубіжних ринках».