Головна » Влада » На посаду керівника управління транспорту Львова зголосилось двоє претендентів

На посаду керівника управління транспорту Львова зголосилось двоє претендентів

Очолити львівське управління транспорту зголосилось лише двоє осіб, і ті – в останній день подачі документів, 27 жовтня, інформує «Львівська газета».

«На сьогодні в нас є два кандидати для участі в конкурсі. Це – Николишин Оксана Михайлівна та Пітула Віталій Олександрович. Конкурсна комісія буде засідати, розгляне документи і прийме рішення щодо їхньої подальшої участі в процедурі конкурсу, тому що вони не зовсім відповідають тим вимогам, які зазначені в оголошенні», – розповіла керівниця управління персоналом ЛМР Оксана Блавацька.

За словами чиновниці, в умовах конкурсу було прописано, що в кандидатів має бути профільна освіта «автомобілі та автомобільне господарство» та досвід керівництва колективом, який займається транспортом. Додаткова вимога – освіта у сфері державного управління, що передбачається законодавством. Однак в Оксани Николишин немає відповідної профільної освіти, а Віталію Пітулі бракує управлінського досвіду.

Тож питання допуску обох кандидатів до конкурсу розглядатиме конкурсна комісія. Щоправда, коли саме вона засідатиме, наразі невідомо.

Сам конкурс матиме два етапи – письмовий іспит та співбесіда.

«Те, що взяти участь у конкурсі на посаду зголосилось лише два кандидати може свідчити, що нема фахівців у даній галузі, які були б готові взяти на себе таку відповідальність та обсяги роботи. Або про те, що кандидатам не підходять вимоги, які висуває міська рада. Хоча ніхто нам дуже і не телефонував. Два кандидати подали документи – і все», — пояснила Оксана Блавацька.

Як зазначили в управлінні персоналом, новий керівник львівського управління транспорту матиме оклад 5820 грн.

«Оскільки посада поєднує обов’язки заступника директора департаменту та начальника управління транспорту, вона передбачає оклад в районі 5820 грн, інші надбавки та преміювання», – розповіла головний кадровик міськради.

Як повідомляв «Прибуток», конкурс на посаду начальника управління транспорту ЛМР було оголошено місяць тому.

x

Рекомендуємо

Хлібосол

Верховний Суд поставив крапку у справі Львівська міськрада проти «Хлібосолу»

Верховний Суд відмовився відкривати провадження за касаційною скаргою Львівської міськради на постанову ...