Головна » Бізнес » Промисловість » «Кохавинській паперовій фабриці» заборонили стікати

«Кохавинській паперовій фабриці» заборонили стікати

Державна екологічна інспекція у Львівській області вирішила тимчасово заборонити (призупинити) ВАТ «Кохавинська паперова фабрика» (с. Гніздичів, Жидачівський р-н), скидати виробничі стоки, доки не побудує і не введе в експлуатацію очисні споруди. 

Про це повідомили в Мінприроди, передає «Вголос про економіку».

У ході перевірок Держекоінспекція встановила, що підприємство неналежним чином експлуатує фільтраційні поля, куди скидає свої виробничі стічні води, через що ті перебувають у незадовільному стані, переповнені і загрожують навколишньому середовищу.

«Ситуація, що скалалася, є критичною. Адже така діяльність може призвести до забруднення річки Стрий та спричинити загибель водних живих ресурсів. Як наслідок – складна некерована санітарно-епідеміологічна ситуація», – повідомив держінспектор з охорони навколишнього природного середовища І. Сирко.

«Кохавинська паперова фабрика» неодноразово отримувала від Держекоінспекції приписи щодо будівництва очисних споруд, керівники підприємства притягувались до адміністративної відповідальності, але ситуація на краще так і не змінилась, відзначає Держекоінспекція.

«Кохавинська паперова фабрика» випускає туалетний папір під ТМ «Кохавинка».

x

Рекомендуємо

Виробництво туалетного паперу "Кохавинка"

Виробник туалетного паперу «Кохавинка» нарощує потужності

Кохавинська паперова фабрика інвестує 28 млн євро у нарощення виробничих потужностей.