Головна » Гроші » Власник «Галнафтогазу» розповів, чому Україні слід йти в ЄС

Власник «Галнафтогазу» розповів, чому Україні слід йти в ЄС

Україна отримає доступ до значних інвестиційних ресурсів, причому дешевих, якщо увійде в асоціацію з Європейським Союзом.

Таку думку висловив в інтерв’ю журналу «Кореспондент» львівський бізнесмен, власник концерну «Галнафтогаз» Віталій Антонов.

«Що стосується вибору ЄС чи МС. Я ностальгійно люблю екс-Союз і все, що з ним пов’язано, але прагматично розумію: потрібно прагнути в ЄС. Що таке ЄС? Це союз держав, які в основному завершили свій економічний розвиток. У них вже все розділено, розписано, регламентовано. Дуже маленька Західна Європа, де проживає дуже багато людей. Якщо в ЄС розвиватися нікуди, все зайнято, а ринок генерує величезний ресурс, його потрібно десь розміщувати», — сказав він.

«Інвестфонди, пенсійні фонди та інші, ті, кого ми називаємо інституційними інвесторами Західної Європи, постійно шукають, куди вкласти цей ресурс. У світі присутній надлишок грошей. Якщо ми йдемо в асоціацію з ЄС, то ми стаємо ближче до цього ресурсу. У нас є що розвивати, у що вкладати. Митний союз сам розвивається. Їм самим потрібні інвестиції. Будуть вони ділитись з нами цим ресурсом? Можливо. Але на яких умовах і де буде дешевше? В ЄС цього ресурсу більше, він вільний і він дешевший», — додав бізнесмен.

Віталій Антонов посідає 40 місце у топ-100 найбагатших людей України, його статки журнал Forbes оцінює у $ 264 млн.

x

Рекомендуємо

Олександр Свіщов, львівський бізнесмен

Львівський бізнесмен Свіщов купує 50 га під Львовом

Львівський бізнесмен Олександр Свіщов купує 50 гектарів землі у селі Ямпіль під ...