Фото: prybutok.com.ua

Компанія «Кормотех» запустила у селі Прилбичі Яворівського району Львівської області завод з виробництва паучі (вологих кормів для домашніх тварин), повідомив «Вголос»

Завод розташований поруч з іншим підприємством «Кормотеху», на якому випускають сухі корми.

Про намір його збудувати директор «Кормотеху» Ростислав Вовк заявляв ще у березні 2009 року. Казав, що будівництво обійдеться у 3 мільйона євро.

Тепер повідомив, що цей проект коштував компанії 5 мільйонів доларів. Потужності нового заводу дозволяють випускати 40 мільйонів упаковок паучі в рік. Згодом обсяги виробництва планують збільшити удвічі — до 80 мільйонів упаковок.

Термін окупності проекту при існуючих потужностях — 5 років.

У компанії розраховують через півтора року зайняти 25% національного ринку вологих кормів.

Нову продукцію також поставлятимуть на експорт.

У 2011 році «Кормотех» вийшов на ринок ЄС, розпочавши експорт кормів в Угорщину. Обсяг поставок складає 100 тонн на місяць, похвалився на відкритті заводу Ростислав Вовк. 

У цьому ж році компанія почала продавати свою продукцію у Казахстан.

Таким чином, на сьогодні географія збуту продукції «Кормотеху», крім України, включає Росію, Білорусь, Азербайджан, Казахстан, Угорщину.

Щоб розширити продажі в Європі, «Кормотех» зараз розробляє бренд на латиниці, зазначив керівник компанії. «Також, можливо, будемо під private label», — додав він.

У подальших планах компанії — відкриття заводу з виробництва кормів для риб. 

«Роздумуємо вже довгий період часу про це. Зараз запустили новий завод, тому можна починати думати про новий проект», — сказав директор.

За його словами, завод вироблятиме корми для осетрових та коропових.

ТзОВ «Кормотех» створено в 2003 році в спеціальній економічній зоні «Яворів». Інвестиції в проект склали 8,5 млн. доларів. Пiдприємство виробляє сухі та вологі корми для домашнiх тварин під ТМ «Клуб 4 Лапи», «Гав!» і «Мяу!». Займає 25% українського ринку сухих кормів та 3,5% ринку вологих кормів.

Власником ТзОВ «Кормотех» є ЗАТ «Ензим» (колишній Львівський дріжджовий завод).

«Прибуток»