Головна / Інше / Львівська облрада відвела землі під будівництво концесійної автомобільної дороги Львів-Краковець

Львівська облрада відвела землі під будівництво концесійної автомобільної дороги Львів-Краковець

Сьогодні на засіданні сесії Львівської обласної ради депутати погодили проект відведення земель Службі автомобільних доріг у Львівській області під будівництво концесійної автомобільної дороги Львів-Краковець.   

На будівництво концесійної автомобільної дороги депутати відвели 752,5 га.

Як повідомляло агентство, через проблеми забезпечення належних умов руху автомобільного транспорту на ділянках автодоріг Львів—Рівне та Львів—Краковець, які відносяться до транспортного коридору № 3, указом Президента України „Про концесію на будівництво та експлуатацію нової автомобільної дороги Львів—Краковець” від 04 липня 1998 р. було прийнято рішення про будівництво нової концесійної автомагістралі. Нормативний термін будівництва автодороги становить 5 років. Основні причини затримки термінів виконання проекту пов’язані з низьким інвестиційним рейтингом України та проблемами з відведення земель, які повинні бути роздержавлені та відведені в резервний фонд і землі запасу.

Довжина автодороги становитиме 84,4 км, площа відводу земель при цьому становить 733,65 га. Будівництво автодороги здійснюється в три етапи: перший — будівництво ділянки Краковець—Яворів (21,1 км); другий  — північний обхід м. Львова (24 км), третій — Яворів—Львів (39,3 км).

Фінансування проекту, за умовами концесійного договору, здійснюється за участю держави та консорціуму „Трансмагістраль” ( м. Львів), який одержав концесію на будівництво і експлуатацію цієї дороги. Загальна частка державних коштів становить 40%. Решта — 60% витрат на будівництво автодороги покриває консорціум та кредитні кошти банків. „Трасмагістраль” у свою чергу провів тендер на будівництво концесійної дороги, який виграла іспанська компанія „Нексо”.

Проектно-кошторисні витрати на будівництво автодороги, за підрахунками Консорціуму „Трансмагістраль”, становлять 2 млн. 368 тис. грн.

x

Рекомендуємо

Бджолоферма в Оріхівщині

🐝 Бджоломор. Як власники бджолиної ферми в один день опинились на межі банкрутства

«Щоб ви зрозуміли, це я більше 200 літрів іменно мертвої бджоли зібрав. ...