Головна / Інше / Процес відкликання міського голови Львова напередодні президентських виборів виглядає незрозуміло – Андрій Шкіль

Процес відкликання міського голови Львова напередодні президентських виборів виглядає незрозуміло – Андрій Шкіль

Процес відкликання міського голови Львова напередодні президентських виборів виглядає незрозуміло, – заявив сьогодні на прес-конференції лідер УНА УНСО нароодний депутат України Андрій Шкіль, коментуючи ініціативу ЛКО НРУ про відкликання міського голови Львова Любомира Буняка.

Андрій Шкіль сказав, що його здивувала ця ідея і він нерозуміє для чого зараз це робити. На його думку, це питання необхідно відтермінувати до завершення виборів президента України.

25 листопада політрада Львівської крайової організації Народного руху України 24 листопада прийняла рішення звернутися до політради представництва блоку „Наша Україна” на Львівщині з проханням розглянути ситуацію, що склалася у Львові, і, зваживши на аргументи НРУ, рекомендувати прийняти рішення щодо можливих дострокових виборів міського голови Львова.

x

Рекомендуємо

Селфі Маркіяна Мальського з Майклом Щуром

У Зеленського з’явився намісник у Львівській області

Кабінет міністрів підтримав запропоновані президентом Володимиром Зеленським кандидатури голів восьми обласних державних ...