Головна / Інше / «Славутич» хоче, щоб львів’янам дозволили купувати пиво вночі

«Славутич» хоче, щоб львів’янам дозволили купувати пиво вночі

Фото: beer-land.ru

Пивобезалкогольний комбінат «Славутич» подав скаргу до прокуратури м. Львова у зв’язку із забороною в місті торгувати алкоголем вночі, називаючи такі дії міської влади незаконними. 

Про це «Прибуток» повідомив піар-менеджер комбінату Олександр Шевельов.

У «Славутичі» зазначають, що вичерпний перелік обмежень споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв визначений визначений у відповідному законі (№1824-VI, ст.ст.15-2, 15-3 від 21.01.2010 р.), і в органів місцевого самоврядування немає повноважень додатково обмежувати продаж пива, окрім випадків проведення масових заходів.

Відповідно до чинного законодавства, звертають увагу пивовари, подібні регуляторні рішення можуть бути прийняті виключно сесіями міськрад, тоді як у Львові таке рішення прийняв виконавчий комітет міськради.

«Закон є єдиним для всіх, тому ми рішуче виступаємо проти його порушень як з боку учасників ринку, так і органів влади та місцевого самоврядування», — сказала директор з юридичних питань комбінату Наталія Бондаренко.

Нагадаємо, 24 вересня 2010 року виконком Львівської міськради прийняв рішення заборонити торгівлю алкогольними напоями з 22:00 до 10:00. 1 жовтня виконком доповнив своє рішення, заборонивши також торгівлю вночі пивом.

У грудні Галицький районний суд м. Львова за зверненням прокурора призупинив заборону до ухвалення рішення по суті. Проте виконком повторно ввів заборону.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...