Головна / Інше / Голова Львівської облради М.Сендак побував з робочим візитом у Бродівському районі

Голова Львівської облради М.Сендак побував з робочим візитом у Бродівському районі

Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак минулого тижня відвідав з робочим візитом Бродівський район, – повідомив прес-секретар облради Антін Радомський.

У рамках поїздки, за його словами, Михайло Сендак відвідав ряд підприємств – спиртовий завод у с.Суходоли, ЛВДС „Броди” Магістральних нафтопроводів „Дружба”, лісозавод Бродівського держлісгоспу, ВАТ „Бродівський завод сухого знежиреного молока”.

„Керівництво району показало голові облради як процвітаючі, так і підприємства, які перебувають на межі банкрутства”, – зазначив Антін Радомський.

За його словами, голова облради загалом залишився задоволений поїздкою. „Саме так повинні відбуватися робочі поїздки. Щоб керівництво області бачило реальний стан в районі. Під час цієї поїздки ми побачили ряд серйозних проблем. Всі вони будуть на контролі обласної ради, і в межах компетенції ми будемо втручатися в ці проблеми”, – процитував прес-секретар слова Михайла Сендака.

x

Рекомендуємо

Мінімальна зарплата

Мінімальна зарплата в Україні. На скільки зросла з 1 липня? Чи ще змінюватиметься її розмір в 2020 році? Яку суму працівник отримуватиме на руки чистими?

Найважливіше, що слід знати про "мінімалку" та плани влади щодо неї.