Головна / Інше / НБУ не має наміру розривати контракт з директором Львівського банківського інституту

НБУ не має наміру розривати контракт з директором Львівського банківського інституту

Національний банк України не має наміру розірвати контракт з директором Львівського банківського інституту.

Про це голова НБУ Сергій Тігіпко повідомив 27 лютого у Львові на прес-конференції в Центрі політичного прогнозування газети „Високий Замок”.

За його словами, для цього немає вагомих підстав.

„Тут [у Львівському банківському інституті] не було великих зловживань”, – сказав С.Тігіпко.

Він зазначив, що Національний банк нещодавно прийняв рішення про розірвання контракту з керівником Сумської академії банківської справи у зв’язку з тим, що той зловживав своїм службовим становищем.

Голова Національного банку України Сергій Тігіпко перебував 27 лютого у Львові з робочим візитом з метою представити розроблену Нацбанком Комплексну програму розвитку банківського сектору України.

До програми перебування голови НБУ входили зустрічі з керівництвом і колективом управління Нацбанку у Львівській області, керівниками банківських установ, представниками бізнесових кіл та підприємцями, викладачами і студентами Львівського банківського інституту, а також працівниками спільного українсько-швейцарського АТ „Весна”.

x

Рекомендуємо

Роман Филипів на фоні press wall

Роман Филипів: «XVIII Міжнародний економічний форум у Львові — це буде дійсно безпрецедентний захід»

1-2 листопада у Львові відбудеться головна економічна подія 2018 року — XVIII Міжнародний економічний форум. З цієї нагоди ми поспілкувалися з Романом Филипівим, директором Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації.