Головна / Інше / На ІІІ Економічному форумі у Львові робитиметься акцент на якості подачі інвестпроектів – В.Борщевський

На ІІІ Економічному форумі у Львові робитиметься акцент на якості подачі інвестпроектів – В.Борщевський

На ІІІ Економічному форумі з питань прикордонного співробітництва у Львові робитиметься акцент на якості подачі інвестпроектів, – заявив начальник Головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської облдержадміністрації Віктор Борщевський.

„На манер західних виставок”, – сказав він.

Віктор Борщевський розповів, що цього року також планується змінити структуру Форуму. „Можливо, він буде розосереджений. Буде одне пленарне засідання і далі засідання по галузях”, – сказав він.

Крім цього, додав В. Борщевський, цьогорічний Економічний форум має стати „кульмінацією” подій міжнародного характеру, які відбуватимуться у Львові до осені.

Начальник Головного управління зовнішніх зносин Львівської ОДА зазначив, що на проведення ІІІ Економічного форуму з бюджету будуть виділені 60 тис. грн. Він зауважив, що це на 10 тис. грн. більше, ніж було виділено торік.

Сумарний кошторис проведення Економічного форуму у Львові, за словами Віктора Борщевського, складає біля 300 тис. грн. Його проведення, крім бюджетних коштів, фінансується за рахунок оргвнесків учасників.

x

Рекомендуємо

Колаж: Ігор Танчин, Андрій Садовий, площа Ринок

Чому Садовий більше не хоче бути мером Львова. Пояснює політолог Ігор Танчин

Сьогодні тільки й розмов про те, що Андрій Садовий вирішив більше не ...