Головна / Інше / З 1 січня 2003 року почне діяти “Положення про порядок визначення плати за земельні сервітути”

З 1 січня 2003 року почне діяти “Положення про порядок визначення плати за земельні сервітути”

З 1 січня 2003 року починає діяти „Положення про порядок визначення плати за земельні сервітути (тобто обмежене землекористування)”. Про це повідомив 18 грудня на прес-конференції начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Войналович.

Він розповів, що у Львові є багато ділянок, використання яких обмежене через розташування трубопроводів чи розташування ліній електропередач та інше, і за ці території ніхто не платить.

Зараз у Львові існує 381 га таких територій (сервітутів) і, відповідно до нового положення, оподаткування цих земельних ділянок буде здійснюватися з урахуванням коефіцієнтів від 0,7 до 0,9.

Войналович додав, що в переліку підприємств, які найбільше займають таких територій, входять ВАТ „Львівобленерго”, ВАТ „Львівгаз”, МКП „Львівводоканал”.

x

Рекомендуємо

Роман Филипів на фоні press wall

Роман Филипів: «XVIII Міжнародний економічний форум у Львові — це буде дійсно безпрецедентний захід»

1-2 листопада у Львові відбудеться головна економічна подія 2018 року — XVIII Міжнародний економічний форум. З цієї нагоди ми поспілкувалися з Романом Филипівим, директором Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації.