Головна / Інше / На Львівщині побільшало вакансій

На Львівщині побільшало вакансій

Фото: konspekts.ru

Кількість вакансій на Львівщині, у порівнянні з минулим роком, збільшилась у 1,8 разу.

Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції «У фокусі уваги – інтереси працедавців» директор Львівського обласного центру зайнятості Микола Хміль, передає «Вголос про економіку».

За його словами, у 2009 році актуальними були 1200 вакансій, то наразі у області є 2100 вільних робочих місць.

Якщо минулого року 60% цих вакансій були забезпечені мінімальною заробітною платою, то цього року зарплата більшої частини людей, які працевлаштував центр зайнятості, сягає від прожиткового мінімуму до середньомісячного заробітку мешканця області.

«Варто зазначити, що технологічний рівень забезпечення служби зайнятості в Україні, зокрема і у Львівській області, є одним із кращих в Європі. Як приклад можу сказати, що європейська асоціація служб зайнятості доручила службі зайнятості України надавати допомогу при створенні відповідної служби в Азербайжані», – сказав Микола Хміль.

За десять місяців цього року обласним центром зайнятості було працевлаштовано 3,5 тисячі осіб. Вісім тисяч людей пройшло курси перекваліфікації та її підвищення, в результаті 85% цих людей відразу знайшли роботу.

Одним із основних акцентів у роботі центру зайнятості сьогодні є обов‘язкове працевлаштування осіб відразу після здобуття професійно-технічної освіти.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...