Головна / Інше / Старосамбірський льонокомбінат купив лінію для пакування вати

Старосамбірський льонокомбінат купив лінію для пакування вати

ВАТ „Льонокомбінат Старосамбірський” придбав лінію для пакування вати, – повідомила комерційний директор компанії Христина Литвин.

Вартість лінії становить 53 тис. грн.

Христина Литвин розповіла, що 25 тис. грн. для купівлі лінії „Льонокомбінату” виділила Старосамбірська райдержадміністрація. „25 тисяч як інвестицію видали”, – сказала вона.

Ще 28 тис. грн. компанія забезпечила за рахунок банківського кредиту, наданого їй „Кредит Банком (Україна)”. Умови його повернення пані Литвин не оголосила.

За її словами, нова лінія допоможе „Льонокомбінату” збільшити продуктивність праці у десятки разів. Так, якщо досі одна працівниця підприємства упаковує 3 пакунки за хвилину, то продуктивність лінії становить 100 пакунків за хв.

Наприкінці вересня 2002 року ВАТ „Льонокомбінат Старосамбірський” звернулося до голови Старосамбірської райдержадміністрації та Фонду розвитку підприємництва з проханням виділити підприємству грошову допомогу у сумі 53 тис. грн. для придбання лінії-автомата з пакування медичної вати.

x

Рекомендуємо

Мінекономрозвитку зареєструвало індустріальний парк Sigma Park Yarychiv біля Львова

Міністерство економічного розвитку і торгівлі включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний ...