Головна / Інше / У ВО «Свобода» кажуть, що їхній муніципальний банк зараз би дуже пригодився Львову

У ВО «Свобода» кажуть, що їхній муніципальний банк зараз би дуже пригодився Львову

Якби у Львові створили муніципальний банк, він би допоміг місцевому бізнесу у період економічної кризи.

Про це сьогодні під час круглого столу на тему «Чи може малий та середній бізнес забезпечити 50% ВВП міста Львова» сказав заступник голови ВО «Свобода», голова економічної ради «Свободи» Василь Павлюк, передає кореспондент Вголосу.

Павлюк нагадав, що ідею створення муніципального банку свого часу лобіювала «Свобода», однак її не підтримало керівництво міста.

«Категорично було відкинуто мером Львова ідею створення такого банку. Але сьогодні, коли ми опинилися в тій ситуації загальної кризи економічної, цей банк для Львова був би панацеєю сьогодні. Повірте мені», — сказав він..

Павлюк пояснив, що через банк проходили б усі комунальні платежі, штрафи. «Це є величезні кошти! — підкреслив «свободівець». — І сьогодні ми б могли з того банку допомогти кредитами малому і середньому бізнесу. Сьогодні ж неможливо взяти в банку – комерційному чи державному – кредит без застави. А цей банк, муніципальний, міг би, бачачи бізнесову історію будь-якого підприємця, надавати кредити без застави для оборотних коштів».

Як повідомляв Вголос, секретар Львівської міськради Володимир Квурт вважає за необхідне поставити перед центральними органами влади завдання зниження кредитних ставок для бізнесу.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...